• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бажаєш бути місіонером Міжкультурного Служіння?

Лише 3 прості кроки відділяют Вас від того, щоб стати місіонером Міжкультурного Служіння і приєднатися до нашої команди.

1. Зареєструйся на сайті 

2. Заповни анкету

3. Пройди навчання

 

Благовістя - це служіння, за допомогою якого віруючі закликають через проповідь Євангелія не спасенних людей відвернутися від гріхів і навернутися до Бога. (Мр. 16:15; Мт. 28:18-20; Діян.17:30).

Місія церкви включає в себе кілька напрямків, що охоплють три основні завдання:

 1. Формування служіння особистого благовістя в житті кожного віруючого - місія М1. Ця задача виконується кожним членом церкви і називається "благовістя". 
 2. Відкриття нових церков у кожному обласному об'єднанні - місія М2. Ця задача виконується під керівництвом служителів, які мають статус "Місіонер Внутрішнього Служіння".
 3. Відправка місіонерів до не досягнутих Євангелієм народам України та в інші країни - місія М3. Ця задача виконується під керівництвом служителів, які мають статус "Місіонер Міжкультурного Служіння".

Загальне місіонерське покликання – благовістя (М1)

Це служіння дано від Господа кожному народженому згори християнину, тому є обов'язком всіх членів церкви і характеризується наступними принципами:

 • Вірно доносити істини про Христа.
 • Звертатися як до людей з свого безпосереднього оточення (родичів, друзів, сусідів, співробітників), так і до незнайомих людей. Благовістя передбачає прояв ініціативи в побудові відносин з ними для благовістя Христа (Дії. 17:17; 2Кор. 4:2; Мт.10:16)
 • Молитися за ненавернених,
 • Свідчити своїм життям.
 • Проявляти любов і милосердя, в тому числі через соціальне служіння, практичну допомогу і співчуття (1Петр.2:12)
 • Вчитися теоретичному та практичному благовістю та оцінки його результатів.

Місіонер внутрішнього служіння (МВС) (М2)

Мета цього статусу - відкриття нових церков за допомогою благовістя і учнівства. (У деяких випадках місіонер може мати інше вузько направлене служіння, наприклад, реабілітаційне і т.д.).

Статус МВС дає повноваження для служіння в рамках одного або кількох об'єднань у ВСЦ ЄХБ.

 • МВС має право діяти в якості представника МРО, та церков що його направили, які входять до складу МРО.
 • Будучи обраним керівником місіонерської команди, місіонер МВС має пасторські повноваження і обов'язки перед членами його команди.

 Місіонер Міжкультурного Служіння (M3)

 Місіонер міжкультурного служіння (ММС) - це статус християнського служіння, заснований на Божому покликанні, що підтверджується керівництвом помісної церкви і МВ ВСЦ ЄХБ.

Мета цього статусу – участь у заснуванні нових церков в інших країнах та серед не досягнутих народів України.

Статус ММС дає повноваження діяти в якості представника Відділу Міжкультурної Місії на території інших держав або серед конкретного не досягнутого народу, що проживає на території України.

 • Будучи обраним керівником місіонерської команди, місіонер має опікунські повноваження і обов'язки перед членами його команди.
 • Керівник місіонерської команди має право представляти план і бюджет служіння на розгляд МВ ВСЦ ЄХБ. (Схвалений бюджет дає право приймати цілеспрямовані пожертви з будь-якого регіону чи партнера (фізичної/юридичної осіб) ВСЦ ЄХБ).

Ми у facebook

Ми у facebook

Підписатись на новини

© 2020 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.