Пройшов останній місяць нашого служіння і перебування в Єгипті

Опубліковано .

Пройшов останній місяць нашого служіння і перебування в Єгипті. Цей місяць був для нас з випробуваннями, ми хворіли та наша Софійка два рази, але Слава Богу за все.

Знову мали можливість відвідати бідні сім’ї, та поділитись з ними Духовним хлібом та тілесним. Відвідавши бідний район, та дивлячись на деякі сім’ї, бачили у них на лиці щиру радість. Вони вдячні тому що мають, але мають зовсім мало. Це знову було для нас нагадуванням, щоб були вдячними у всьому, навіть у малому.

Також мали дуже цікаві зустрічі, з різними людьми. Одна з яких – Марина Плакса. Прилетіла вона сюди до подруги, зі Швеції. Вона по професії – психотерапевт, досить начитана жінка. Вона розповіла що допомагає людям які втратили надію на це життя, тобто реабілітує і лікує їх душевно. Ми змогли засвідчити їй, що є єдиний лікар – Христос, який дає надію на вічне життя, та лікує душевно та духовно. Після тих розмов, ми і надалі підтримуємо з нею зв'язок.

Познайомились ще з однією цікавою сім’єю – чоловік араб, Мухамед, жінка з Хмельницька, Люда. Одружені вони 15 років. Нас досить сильно здивувало те, що він дивиться досить позитивно на християнську релігію. Це стосується широкого спектру, а більш детальніше коли почали говорити, то він ніяк не визнавав що наш Спаситель Ісус Христос являється Сином Божим, і те що не мало важливо, що Він помер за наші гріхи і Воскрес, а твердив що на хресті був розіп’ятий один з учеників. Коли ми запитали хто, то він сказав що думає що це був Петро або Юда. Почав він також питати про нас, чи ми секта. Ми відповіли що ні, що ми глибоко віруючі люди, Баптисти. Потім у нього з’явилося багато питань щодо нас, та в результаті цього ми здружилися.

Перебування тут, було першим досвідом для нашої сім’ї на місіонерській ниві. Дякуємо Богові та Вам за Вашу підтримку та щирі молитви.

З повагою сім’я Павленко.

Tags: Короткострокова місія Египет

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери