Новини і молитовні потреби місіонера в Китаї - Зима 2015-2016

Опубліковано .

 

Вітаю вас, брати і сестри!

Вітаю вас зі святами Різдва та Нового року! Божих благословень та миру у ваших родинах і служіннях!

Сьогодні, 15 січня, останній день цього семестру і час підвести підсумки за грудень і січень.

Навчання, життя і здоров'я

Через холодну погоду та високу вологость у мене періодично буває застуда, але в цілому все добре. 13 січня я мав передзахист магістерської роботи. Мій науковий керівник в черговий раз проявив неймовірне терпіння й доброту по відношенню до мене, і я успішно пройшов предзахист роботи.

Мама обзавелася новими друзями з України - викладацька сім'я в моєму університеті. Сподіваємося на кращі відносини з ними щоб вони змогли прийняти Євангеліє. Продовжуємо сподіватися, що до літа Господь влаштує для неї і мене нове місце проживання в Україні, тому що повертатися в наше рідне місто поки можливості немає. (Нам запропонували пару варіантів, але територіально це поки що не найзручніші варіанти, я буду переживати за маму якщо їй одній доведеться жити в селі).

Служіння і життя нашої церкви

У цьому семестрі я закінчую групу по огляду Нового Завіту вивченням Євангелія від Іоанна. Після зимових канікул ми продовжимо наш огляд з Діянь Апостолів. Для групи я використовую інформацію і матеріали отримані під час мого навчання в семінарії. Учасники групи мотивують мене до глибшого вивчення та підготовки до групи. Я радий, що вони так скрупульозно ставляться до вивчення Слова.

24 грудня ми проводили щорічний вечір співу християнських Різдвяних пісень. Через дощ в цей раз ми зібралися всередині навчального корпусу з майже 200 студентами. Зазвичай ми співаємо на баскетбольному полі, куди можуть поміститися до 500 студентів. Цей захід хороша можливість для китайських віруючих прийти разом зі своїми невіруючими друзями та потім запросити їх до себе до церкви на Різдво.

6 січня у нас вдома ми вперше влаштували Різдвяну вечерю для української діаспори в нашому місті. Було 10 українців і 2 китайців, які мають близькі стосунки з українцями та знайомі з нашою культурою і традиціями. На вечері ми співали різдвяні пісні і по черзі читали різдвяну мсторію на основі Єв. від Луки і Матвія. Всі були відкриті до співу та читання Слова. Абсолютно всім гостям сподобалась вечеря та програма. Сподіваюся, Господь дасть більше можливостей свідчити українцям.

У нашій церкві для іноземців я відповідаю за складання розкладу служінь і призначень тих, хто буде проповідувати і ділитися Словом. Мені потрібна особлива мудрість і любов до людей, тому що багато хто з членів зібрання - вихідці з різних традицій християнства і культур, й окрім краси різноманіття Божого творіння можуть також вносити певний дисбаланс до вчення церкви.

Багато членів нашої команди і знайомі їдуть на зимових канікулах на море. Одна сім'я благословила мене і маму можливістю поїхати відпочити. Сподіваюся, що зимові канікули будуть часом духовного і фізичного підбадьорення, а також часом Божих одкровень щодо служінь на наступний семестр і рік.

Молитовні подяки і потреби:

  • Моє особисте ходіння і чистоту перед Богом
  • За Божий захист під час канікул
  • Щоб Бог дав бачення щодо служінь на наступний семестр і рік
  • Щоб Бог дав нове місця проживання в Україні
  • За можливості свідоцтва українцям що проживають в моєму місті

Благословень та миру вам і вашим родинам!

 

Tags: Місіонерське служіння Китай

Адреса

 • ул. Л. Толстого, 3-Б
 • Киев
 • 01004
 • Украина

Контакти

Наші партнери