Новини і молитовні потреби місіонера з Китаю (листопад 2015)

Опубліковано .

Вітаю вас, брати та сестри! Пройшов місяць після мого повернення в Китай і я хочу поділитися з вами новинами за останній місяць.

Навчання, життя і здоров'я

Після останнього листа багато з вас запитували про мою руку. Відповідаю: все слава Богу! Серпневий рентген показав, що тріщин в руці більше немає і я можу починати повну фізичну реабілітацію. У січні у мене буде передзахист магістерської роботи, до чого я повністю не готовий. Мій науковий керівник досить терпимо ставиться до мене, але мені необхідно дописати роботу до нового року. Мама почуває себе дуже добре й впевнено. Звичайно, їй не вистачає спілкування рідною мовою і вона намагається більше часу спілкуватися онлайн. Хочеться сподіватися, що до літа Господь влаштує для неї і мене нове місце проживання в Україні, так як повертатися в наше рідне місто поки що немає можливості.

Служіння і життя нашої церкви

Влітку я познайомився з однією студенткою з мого університету. Ми пару раз пограли в бадмінтон, разом пообідали, поспілкувалися. Я запросив її до церкви, а потім поїхав на півтора місяці з Китаю. Господь провів Свою роботу і в листопаді вона прийняла водне хрещення! За менше ніж два місяці вона прочитала всю (!) Біблію і дуже сильно жадає знати більше щоб бути краще підготовленою для служіння Царства.

Інша сестра, яка прийшла до Господа торік відкрила для нас двері свого будинку і приймає нас двічі на тиждень: по середах брат з Африки проводить групу з вивчення Послання до Римлян, а по п'ятницях я проводжу групу з принципів вивчення Св. Письма та огляду Нового Завіту. У цієї сестри є мрія -відкрити біблійну школу для підготовки китайських євангелістів і місіонерів. Можливо, ці групи переростуть в щось більше. Бачити таких китайських віруючих, що горять для Царства -великий привілей і причина залишатися в цьому місті. В цілях безпеки ця сестра прикрасила квартиру декораціями в стилі дня народження. Іноді наші пісні заважають сусідам - вже пару раз стукали ☺.

У цьому семестрі приїхало дуже багато нових іноземних студентів і наші недільні збори збільшились більше ніж у три рази! Звичайно, це викликало певні коливання в групі, але ми взяли ситуацію під контроль і зараз працюємо над формуванням офіційного лідерського комітету.

Наприкінці листопада велика частина нашої команди їздила в Шанхай на весілля однієї з наших перших новонавернених, яка поїхала від нас два роки тому. Бути свідком чистої любові і посвяті Господу для мене велике щастя.

 

Молитовні подяки і потреби:

• Моє особисте ходіння і чистота перед Богом

• Благословення на написання магістерської

• Божий захист місцевих та іноземних віруючих

• Мудрість на організацію та проведення груп

• Божий варіант на новое місця проживання в Україні

• Можливості свідоцтва українцям що проживають в моєму місті Благословень та миру вам і вашим родинам!

Tags: Місіонерське служіння Китай

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери