Місіонерська поїздка в Азію місіонерів з м. Вінниця та Вінницької області

Опубліковано .

 

Ось повернулась ще одна місіонерська група з Азії! Дякуємо всім за молитви і фінанси для служіння!

Азія… Територія, де залишилась частина наших сердець, де ми знайшли нових друзів у Христі. Це територія дуже спрагла до Божого Слова та Його любові. Азія надзвичайно потребує молитов та тих, хто піде звіщати про Господа нашого Ісуса Христа.

Нещодавно ми повернулись з місіонерської подорожі з Казахстану. В наших молитвах ми й досі з тими людьми, які прийняли Господа в своє серце, з молоддю, яка зі  слізьми нас проводжала, та з друзями і місцевими церквами, які хоч і невеликі, але палкі та гарячі… 

В далеку сонячну Азію ми відправились  командою з 4 чоловік, всі з м. Вінниця та Вінницької області. Руку Божу ми бачили постійно і нам вона всюди відкривала двері.

Ми змогли провести декілька таборів як денних, так і стаціонарних, свідчили людям з обмеженими можливостями та правовірним мусульманам, провели сімейний вечір, підтримали нашу місіонерку Лізу Р. з Харківської області в її нелегкому труді.

В м. Жесказган ми познайомились з місіонером Дімою Ш. та його родиною, в нього ми залишились жити та служити. Два з половиною тижні промайнуло як один день, спочатку – дорога до м. Жесказган, що від перельоту зайняла два дні, там ми проводили два денних табора, з дітьми та підлітками, потім поїздка у м. Абай та с. Борове, де також проводились табори.

Надзвичайно важливо свідчити дітям про любов Бога, підтвердженням тому є таке свідоцтво: «…В той день ми проводили біблійний урок на тему «Друзі». На завершення уроку вже в останню хвилину дівчинка тремтячим та тихим голосом щиро молилась : «Ісусе, дякую, що Ти мій друг і допоможи мені бути вірним Твоїм другом ». Під час експерименту, де наочно було показано приклад гріха у нашому житті, 6-річний Міша не стримавшись від вражень вигукнув: «Це неначе моє вирване серце, з якого вилазять гріховні черв'яки ».

Також ми мали можливість спілкуватись і з невіруючими людьми похилого віку, прикладом була 85 –річна бабуся Тетяна, з якою ми спілкувались, та яка після довгої розповіді про всі її проблеми та труднощі, отримала від Бога подарунок – покаяння.

Наша команда мала можливість проводити підлітковий табір на 4 дні для підлітків, разом з місцевою командою ми були лідерами та організаторами програми, зокрема - спорт, проведення біблійних уроків, сценки, душеопікунство та інше. Свідоцтво одного з лідерів нашої команди: «Це моя перша поїздка до Казахстану. Вона була сповнена несподіванок та величезного Господнього благословення. Проводячи час у спiлкуваннi з підлітками, я ще раз впевнилась у тому, що важливо сіяти Слово Боже в юні серця. Адже, з часом воно проростає та дає плід. В дорозі до пiдлiткового табору в с. Борове, у мене були сумнiви: наскiльки добре я зможу за такий короткий час (4 днi), налагодити з ними контакт. Проте, в останній день табору, Господь проявив Свою велич та могутнiсть. Недивлячись на те, що було холодно та волого, ми все ж пiшли в ліс у похiд. Повертаючись назад ми потрапили пiд рясний дощ. Мокрi, але задоволенi, всі повернулися додому. Настав час вечiрнього спiлкування, де  ми говорили про найважливiший вибiр у життi кожного. Дух Святий почав торкатися сердець молодих людей. В цей вечiр чимало пiдлiткiв запросили Iсуса до свого серця i я згадала своï сумнiви, що до браку часу для налагодження стосункiв. Знову Бог явив Себе i показав, що не пiд силу людинi, - то можливо Йому.»

Крім того Бог дарував нам надзвичайну можливість свідчити мусульманам про Ісуса Христа у м. Астані, в мечеті. Славимо Бога за таку можливість.

Азія…ти спрагла до Божого слова. Азія…ти чекаєш на тих, хто принесе тобі Його. Тож виконуймо останні слова Ісуса Христа «Тож ідіть і навчіть всі народи…» (Мат.28:19)

 

Моліться також за команду з м. Києва, яка перебуває в Єгипті, і за команду, яка готується їхати в країни Азії, тому, прошу вас молитовно підтримати в цьому служінні нас. Якщо у вас виникли запитання, то пишіть на мою скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а для отримання більш детальної інформації телефонуйте:  0686255302 …

З повагою, координатор КМП у ВСЦ ЄХБ Дячук Роман

Tags: Місіонерське служіння Казахстан Короткострокова місія Азія

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери