Новини служіння у Єгипті

Опубліковано .

 Вітаю вас любов'ю Господа нашого Ісуса Христа! Так вийшло, що Бог дав можливість в цьому місяці відвідати Європу. Одна християнська місія в Німеччині, дізналася про наше служіння серед бідних людей Єгипту через одного брата з Молдови, який був у нас в церкві. Місія зацікавилася нашею працею, т. к. вони відсилають гуманітарні вантажі в багато країн, і запросили мене до Німеччини для обговорення технічних питань можливості доставки до нас в Єгипет контейнера з одягом і засобами першої необхідності для служіння бідним людям Єгипту. Звичайно, для мене це було великим подарунком від Господа і приємною несподіванкою.

Перебуваючи там, я був вражений великою кількістю мігрантів­мусульман у країнах Європи. Їх там ду­уже багато. Бог і там дав мені можливість виконувати те завдання, до якого Він мене закликав – свідчити мусульманам про Божу любов. З братами ми відвідували табори біженців, гуртожитки, де живуть мусульмани і місця їх постійного збору. У Кельні була можливість взяти участь у соціальному служінні в місці, де збираються наркомани. Я побачив, як багато роботи серед віруючих людей роблять наші брати і сестри. Але найбільше благословення для мене було усвідомлення свободи звіщати Звістку Спасіння, не боячись, що тебе схопить поліція і посадить у в'язницю тільки за те, що ти говориш людям про Христа. Я не знаю, чи можна вільно в Німеччині та інших країнах Європи говорити про Христа, але ми це робили. У таборах біженців, розповідаючи про любов Божу великої кількості мусульман, я здивувався, що вони СЛУХАЛИ. Вони не кричали, не сперечалися, не дзвонили в поліцію, вони СЛУХАЛИ, СЛУХАЛИ УВАЖНО. Для мене було великим підбадьоренням, коли люди з Сирії, Іраку, Пакистану, Афганістану, Ірану буквально вбирали Благу Звістку. І серед цих людей вже є звернені до Христа. Я спостерігав за цим, брав участь в цьому і постійно згадував свої гарячі молитви, щоб такий час благодаті настало в нашому рідному Єгипті, щоб Бог зруйнував диявольські тенета, обплутани уми і серця багатьох людей, щоб Господь дав можливість ВІЛЬНО говорити мусульманам про силу Бога та дії Його Духу.

Це велике благословення мати цю свободу. Коли ти постійно відчуваєш гніт ісламу, коли духовна боротьба проникає і проходить крізь тебе, коли тиск постійних обмежень просто вбиває тебе зсередини, коли доводиться контролювати, кому і що ти говориш, переживаючи за своїх дітей, і при цьому виконуєш те служіння, яке поклав на тебе Господь. Повертаючись на Батьківщину в період відпустки, ти просто цінуєшь ту свободу, вдихаєш її всім своїм єством і насолоджуєшся можливість сповідувати свою віру і переконання незалежно від того, де ти знаходишся. У церкві чи на вулиці, в гостях у друзів або у вагоні поїзда, що ти зустрічаєшся з мусульманином або свідком Єгови – ти не переживаєш, що слова свідоцтва можуть обернутися проти тебе як доказ провини перед законом. Бог ще раз показав мені одну істину, якої Він навчив мене під час служіння в Єгипті: насолоджуватися тим, що оточує тебе в даний момент, шукати позитив у всьому.

І хоча ми не вирішили в місії до кінця питання з приводу відправлення контейнера, тому що дуже дорого виходить оплата транспортування, Бог черговий раз використовував мене і там для служіння людям, тим, хто шукає істину в Господі. Слава Йому за це!!!

Недавно отримав листа від одних місіонерів, які ділилися благословеннями, що Бог дарував їм будинок, і вони змогли взяти 9 місцевих дітей­сиріт. Я сидів і міркував, які справи у Бога чудові. Радіючи за цю сім'ю, я навіть трохи заздрив їм, усвідомлюючи, що НІХТО і НІКОЛИ не віддасть мусульманських дітей­сиріт на виховання християнам­іноземцям в Єгипті. І нам доводиться використовувати ті варіанти, які Бог відкриває нам. У цьому місяці наша церква змогла вже другий раз послужити дітям­сиротам в нашому місті. Перший раз ми прийшли до них в дитячий будинок на Різдво, щоб показати їм сценки, пограти з ними і просто приділити увагу, сподіваючись на розположення з їх сторони, щоб згодом показати Божу любов цим дітям, позбавленим сім'ї. І ось вдруге Господь дав можливість зустрітися з ними і вивезти їх на море. Знайшлися люди, які надали автобус для того, щоб привезти і відвезти дітей, оплатити прохід на платний пляж, а також подбали про харчування. Сестри з нашої церкви робили з ними поробки, грали в ігри, і одне з важливих, купалися в морі. Я сподіваюся, що це не остання наша участь у житті цього притулку для сиріт. І хоча притулок мусульманський, все керівництво і діти знають, що ми християни і це, свого роду, Євангелізація без слів. Моліться за цих дітей, щоб Дух Святий працював в цих маленьких сердечках, а також в серцях співробітників притулку і, згодом, відкрив їх для прийняття Євангелія.

Є в нашій церкві ще більша радість. Диякон нашої церкви Саприкін Андрій зі своєю дружиною Анею і маленьким дитятком Ванею, після успішних пологів, нарешті повернулися до церкви. Звичайно, відразу ж ми зібрали одяг, речі і т. д. і пішли в район бідних людей Зир­Зара. Допомогли 4 сім'ям продуктами харчування і дві сім'ї отримали благословення від Господа у вигляді пральної машини. Слава Господу, що Він постійно дає кошти для служіння цим людям.

Ну і останнє, на цьому тижні до нас приїжджає довгоочікувана команда з Києва, брати і сестри, які три тижні будуть допомагати нам у служінні: робити дитячі християнські табори, служити серед бідних людей, заохочувати наших віруючих в церкві і, звичайно ж, роздавати Євангелія арабською мовою, людям, далеким від Христа. Моліться за команду, моліться за наше служіння разом з командою, за охорону і силу Святого Духа.

Tags: Египет Євва Євген

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери