Новини від місіонера у Бразилії (05.18)

Опубліковано .

Вітаємо вас, друзі! Час почав для нас летіти швидше і ось уже почався 6-й місяць нашого перебування в Бразилії і 2 місяці, як ми знаходимось у Прудентополісі. За весь цей час Бог по особливому опікав нас і турбувався про все необхідне.

Наше вивчення португальської мови ще в процесі. Українською мовою в місті розмовляє невеличка кількість людей. Недостатнє знання мови трохи стримує розвиток нашого служіння, тому ми зараз стараємось зрозуміти мову глибше і, слава Богу, уже знайшли вчителя.

Braz 52 001

По можливості робимо те, що можемо: ходимо молимось за місто, відвідуємо людей, несучи їм Євангелію, 1 раз в місяць їздимо в найближчу церкву в маленькому селі і приймаємо участь у зібранні, продовжуємо знайомитись з людьми і налагоджувати відносини. Бразильці дуже люблять ходити в гості і запрошувати до себе, тому зараз ми користуємось цим.

Braz 52 002

Цей місяць для Бразилії був доволі важким, тому що люди з усіх штатів вийшли на траси, протестуючи по причині дуже високих податків на пальне та інші продукти. Більшість машин стояли не маючи пального, прилавки магазинів пустіли, деякі школи були закриті. Зараз ситуація налагодилась, бо з‘явилось пальне, але протести продовжуються...

В час протесту, коли люди виходили на вулиці, ми виходили до них, готували ланч і каву, знайомились з людьми, роздавали книжечки біблійного читання на кожен день.

Також в травні мали тиждень перебування в столиці нашого штату,- місті Курітіба. Там проходив з‘їзд місіонерів, було навчання і прогулянка по місту. Нас запросили приймати участь в 4-х зібраннях, закликаючи людей до місії.

Braz 52 003

Хочемо подякувати усім, хто молився за здоров‘я наших діток, оскільки вони дуже часто хворіли звичними і не звичними для нас хворобами. То зараз, не дивлячись на те, що у нас вдома доволі холодно, діти здорові!

Молитовні потреби:

1 Боже керівництво в нашому житті

2 Швидке вивчення португальської мови

3 Щоб Бог працював у серцях людей, з якими спілкуємось

4 За утворення нової церкви у місті Прудентополіс

Tags: бразилія

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери