Звіт місіонера у Польщі (лютий квітень 2018)

Опубліковано .

Хочемо поділитися з вами, нашою діяльністю на ниві Божій. Також, хочемо подякувати за підтримку, що не забуваєте нас в молитвах.

По неділях о 14:00 проходять групки. На які приходять віруючі люди зі своїми невіруючими родичами, друзями. Молимося за потреби одне одного, читаємо Біблію, співаємо, славимо разом Господа. На фото пасхальна зустріч.

Polsha 0518 image001

 Вивчаємо польську мову, читаючи польську Біблію. Зустріч проходить по п’ятницях. На зустріч приходять то двоє, то семеро людей. Брат Анджей, член церкви «Генезіс» проявив ініціативу і запропонував з українцями читати Біблію польською мовою. Вчить правильно вимовляти слова і проводить обговорення прочитаних Біблійних істин. Наше бажання - щоб люди могли приходити і дізнаватися як вони можуть спастись через віру в Ісуса.

Polsha 0518 image002

Продовжуємо курси Польської мови по неділях, які проводять сестри з церкви "Генезіс". Стараємось побудувати відносини з людьми які приходять і розповісти Євангеліє.

Polsha 0518 image003Polsha 0518 image004

Особисто свідчимо про Господа і Його чудовий план спасіння. Даруємо перехожим, які розмовляють російською або українською мовою Євангеліє, а також залишаємо Євангеліє в книгообміннику.

Polsha 0518 image005Polsha 0518 image006

Проводили гру «Пейнтбол», було на зустрічі 5 невіруючих особ. Після веселої біганини в лісі усі охоче зосталися на пікніку. Грали волейбол, жарили сосиски. Люди не хотіли розходитися, Господь благословив цю зустріч чудовою атмосферою і можливістю ділитись Євангелією.

Polsha 0518 image007Polsha 0518 image008

Дякуємо Господу що можемо бути учасниками  чудового будівництва Божого царства. Нехай Господь благословить кожного з вас. Слава Всемогутньому Богу і Сину і Святому Духу.

З повагою сім’я Біди.

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери