Поїздка до Уганди

Опубліковано .

Його ми проповідуємо, нагадуючи кожній людині й навчаючи кожну людину всякої мудрости, щоб учинити кожну людину досконалою в Христі. (Кол.1:28)

 

Дякую Богові за те, що ми живі і здорові повернулись в Україну, але частина мого серця залишилась в Уганді. Це особлива країна де проживає 67 етнічних груп, з них 62 являються досягнутими Євангелієм, а 5 народів не досягнуті. І хоча моє основне служіння мобілізація церков на місію порою моє серце розривається між тим, щоб закликати інших до місії і споряджати місіонерів і тим щоб самому стати довгостроковим місіонером. Хочеться залишити свій дім, свою країну і вирушити з сім’єю для проповіді і навчання в недосягнуті народи…

Uganda 4 4 4

Мене особливо вразили люди цієї країни, вони відкриті, щирі до Євангелії. Але є безліч і інших проблем, велика соціальна нужда не може залишити байдужим : всього 15% мають доступ до електрики, медицина практично відсутня, люди потерпають від голоду, багато з них не вміють ні читати ні писати. Духовна нужда також не менша : хоча 45% населення рахуються протестантами, але криміногенний стан дуже високий, країна займає одне із перших місць по розповсюдженню ВІЛ/СНІДу і ці факти говорять про те, що їхні діла не відповідають їхній вірі. Тому 62 народи Уганди потребують наставництва і укріплення у вірі, а 5 народів потребують місії першопроходьців. Коли ми лише відправлялись в цю країну, статистика мене переконувала в тому, що ця країна не потребує духовної допомоги, але практика показує, що реальність зовсім інша. Бог мені показав що важливо не тільки проповідувати, але і нагадувати і навчати людей, щоб кожен хто увірував став досконалим в Христі – а це не легкий і швидкий процес.

Протягом двох тижнів ми змогли зробити великий об’єм праці. Ми відвідали місіонерів Комітету ЗМ, а також приєднались до служіння місії Helping Hands. Для нас великою радістю стало бути присутніми на церемонії вінчання та весілля нашої місіонерки Мацак Галини з Stephen Tymwesigye.

Для нас особливою радістю було їздити по селах і проповідувати від хати до хати. Ми також благовістили в декількох школах в яких сотні учнів слухали Євангелію. Ми допомагали канцелярськими приладдями і засобами гігієни для людей. Для них перша необхідність навіть не фінанси, а побутові речі. Відклик людей дійсно вражає, вони бажають, щоб над ними звершували молитви, вони прагнуть слухати, вони йдуть тисячами як в новозавітні часи за Христом. На соціальному годуванні були присутні 1663 дитини, це надзвичайна маса людей, але серце радіє, що вони крім фізичного хліба, отримують і духовну їжу!!!

Ми плануємо розвивати служіння в Уганді, молимось за утворення української місії на території Уганди, так як дана країна є хорошим полем для роботи з недосягнутими народами.

З повагою адміністратор комітету зовнішньої місії ВСЦ ЄХБ Дячук Роман.

Uganda 4 4 3Uganda 4 4 6Uganda 4 4 7

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери