Звіт і молитовні потреби місіонера в Китаї ( 2017)

Опубліковано .

Вітаю вас, дорогі брати і сестри! 2017 рік добігає кінця, і час підвести підсумки першого семестру.

 

Життя і робота

У цьому навчальному році я змінив місце роботи. Я залишив університету, де провчився і пропрацював 5 років. Це був важкий вибір, але Господь чітко показав, що мій час там підійшов кінця. У липні 2017 року я підписав контракт з іншим університетом. Це дуже маленький коледж на 6000 студентів. Зараз мама і я живемо окремо. Мама залишилася жити поруч з моїм старим університетом, так як там більше іноземців і той район міста більше розвинений.

Спочатку у мене передбачалося всього 12 робочих годин на тиждень, але у зв'язку з фінансовими та іншими культурними моментами, в цьому семестрі у мене була навантаження в 35 годин. Через таке навантаження було важко вести облік заходів і писати звіти. Сподіваюся на ваше розуміння.

Я дуже радий і задоволений новим місцем роботи. Господь благословляє мене мати добрі відносини з колегами і студентами.

Служіння і життя нашої церкви

Так як я перший іноземний викладач в цьому університеті і це мій перший семестр, то більшу частину часу я інвестував в побудову довірчих відносин з адміністрацією. Через маленький розмір університету до мене є підвищена увага, і принаймні 4 рази мене попереджали про те, що я не можу говорити про релігію зі студентами на парах. Проте, я радий тим невеликим починанням, які вийшло зробити в цьому семестрі.

У цьому семестрі я часто зустрічався зі студентами на обід і вечерю, настільні ігри у мене вдома, походи містом. У мене вийшло побудувати дружні відносини з десятком студентів і було кілька хороших розмов, де у мене була можливість поділитися з ними моєю вірою.

Університет дозволив мені проводити факультативний книжковий клуб для студентів. Ми читаємо різні історії англійською мовою та обговорюємо їх. Поки що я не можу відкрито говорити про віру, але ми торкалися близькі до віри тем і питань.

По вівторках ми продовжували збиратися українською групою для спільного спілкування і вивчення Слова.

Один брат з моєї церкви - власник кавярні - запропонував своє приміщення для проведення англійської куточка. З жовтня щочетверга на заняття приходить 10-15 осіб. З ними вийшло побудувати хороші відносини, і велика частина з них вже почала відвідувати групу з вивчення Біблії. У наступному семестрі ми плануємо почати нову групу Альфа-курсу для студентів, що відвідують англійський куточок та їх друзів.

Поруч з моїм новим університетом є ще одна мала група, організована моєї церквою. Один з моїх студентів почав відвідувати її по суботах.

У листопаді я організував семінар з управління фінансами за біблійними принципами для членів міжнародної церкви. Проводила семінар одна сестра з США. Семінар відвідало близько 30 іноземців і 10 китайців.

Також ми проводили кілька заходів для студентів на День Подяки і Різдво. Це був дуже гарний час для спілкування і можливості ділитися вірою.

Напередодні Різдва моя церква проводила євангелізаційне служіння. Я мав можливість привести своїх друзів.

Для своїх студентів і колег я приготував Різдвяний сніданок. Прийшло 16 осіб, з якими я зміг побудувати дружні відносини в цьому семестрі. Сподіваюся, що Господь дасть мені більше можливостей говорити з ними про віру в наступному.

  

 

Молитовні подяки і потреби:

  • Моя особиста святість і ходіння перед Богом
  • Подяка Богу за благословенний перший семестр
  • Подяка Богу за мир і безпеку
  • Слава Богу за всі проведені заходи
  • Сподіваюся на Боже забезпечення для оренди житла для мами
  • Благословення початку Альфа-курсу в наступному семестрі

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери