Новини від місіонера у Китаї

Опубліковано .

Вітаю вас, брати та сестри!

Не знаю як у вас, але у мене час летить дуже швидко і я навіть не помітив як пройшов травень і що вже початок червня!

Навчання, життя і здоров'я

Написання магістерської роботи відбувається згідно з графіком, мій науковий керівник задоволений - і це головне!

Рентген показав, що тріщина в руці все ще є, тому я не можу робити фізичних вправ, і також потребую подальших молитв і зцілення.

 

З кінця травня ми з мамою почали шукати житло. Обійшли кілька районів навколо університету, але поки нічого підходящого не знайшли.

Служіння

У нас є дві радісні новини! У минулому листі я просив вас молитися про Мін Си. У травні вона прийняла водне хрещення! Слава Господу! Щиро дякую вам за молитви! У нашому місті проживає Олена з України, з якою я познайомився ще в 2011 році. Підтримувати контакт не завжди виходило. Сестра Іра, що приїхала з України, як виявилося, знала її ще в Україні. Бог дав можливість засвідчити Олені про Христа, і вона покаялась та зараз буде проходити курс наставництва з Ірою. Дуже радісно бачити навернення до віри і наших співвітчизників! Зараз у мене є на серці бажання почати групу з вивчення Біблії для українців, а також і інших російськомовних в нашому місті. Можливо, з наступного семестру можна буде почати подібну групу.

Цього року випускається багато китайських студентів, з якими я познайомився ще в 2011 році. Деякі з них навернулися у віру в Христа, деякі ще на шляху до Нього. Зараз я намагаюся більше часу приділити молитві за них і спілкуванню з ними.

7-8 травня одна місіонерська сім'я разом з їх батьками, які приїхали до них у гості провели дводенний семінар для шлюбних пар і бажаючих організувати свою сім'ю. Мета семінару - навчити біблійним принципам стосовно шлюбу, а також зацікавити невіруючі пари до Євангелії та Біблії. З милості Божої, нам дозволили провести семінар на території університету. На семінарі були присутні більше 50 осіб, у тому числі деякі викладачі університету.

19-20 червня я планую організувати поїздку за місто для студентів, з якими ми працювали в цьому році. В основному це будуть першокурсники. Будь ласка, моліться за правильну організацію, Божий захист і присутність Його Духа під час заходу. Це буде заключна зустріч зі студентами перед іспитами і канікулами. Хочеться їх благословити і дати можливість доторкнутися до живої віри Утішителя.

Волонтерські заняття в школі, як я зрозумів, є дуже хорошою платформою для побудови взаємин з китайськими студентами, які хочуть ходити туди разом зі мною. Сподіваюся, що Господь зможе і це використовувати для Своєї Місії.

Молитовні подяки і потреби:

• Слава Богу за звернення Мін Си і Олени

• Подяка Богу за можливості і час для зустрічей зі студентами перед їх випуском

• Моє особисате ходіння і чистота перед Богом

• Благословення поїздки за місто 19-20 червня

• Можливості свідоцтва українцям що проживають в моєму місті

• Божий захист місцевих та іноземних віруючих

• Сподіваюся, Бог благословить нас з мамою відповідним житлом не тільки для проживання, а й для проведення груп і зборів

• Можливості роботи влітку – так як практично всі студенти їдуть додому, то влітку я все одно мало чим займаюся і потрібно буде платити за знімання квартири Благословень вам і вашим родинам!

Tags: Місіонерське служіння Молитва Новини від місіонерів Китай

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери