Звіт і молитовні потреби місіонера у Грузії

Опубліковано .

Вітаю вас, дорогі брати та сестри, мої партнери в служінні, любов’ю Господа Ісуса Христа!

Місяць промайнув з тих пір, як я знаходжуся в Грузії на місіонерській праці. Ця можливість у мене з’явилася завдяки вашій молитовній та фінансовій підтримці, за що я безперестанку дякую вам та Богу. Час тут проходить швидко, але плідно. За цей місяць було багато подій. Ми з командою проводили табір для студентів. Всього його відвідало близько 60 людей. Там були і віруючі студенти та ті, які ще не пізнали Бога. Я особисто мала розмову з 17-річною дівчиною Натьою. Вона відвідує церкву, але не мала миру з Богом. Я ділилася з нею Євангелієм і вона прийняла рішення покаятися і цього року буде приймати хрещення. Слава Богу! Теж у цьому таборі ми розглядали теми про Божий план для людини, говорили про зміну нашого життя в Христі. Я ділилася своїм свідченням. За словами учасників, особисті історії людей з нашої лідерської команди сильно торкались їхніх сердець. Теж в цьому таборі я проводила семінар «Як навчитися любити людей?», де говорила про любов між людьми та любов Бога до людини. Відгуки після цього семінару були дуже позитивними.

За цей час мали кілька зустрічей з людьми, з якими я була знайома до цього. Крістіна, з якою я спілкувалася, тепер вступила в Академію. Завдяки тому, що ми пішли на церемонію початку навчання, там познайомилися з людьми, які є в студентській раді і мають зв’язки з ректором Академії. Вони одразу були відкритими до співпраці з нами, як з студентською християнською організацією. Віримо, що можливо таким чином Бог відкриває двері для служіння в Академії. В наших планах запропонувати проводити там англійський клуб і зараз навіть Бог дав знайомство з американцем, який приїхав теж на місію в Батумі. Ми хочемо разом з ним співпрацювати. Моліться про це, щоб був результат цієї співпраці: з Академією і з американцем.

Ми нашою командою сестер з України теж непогано влилися в служіння церкви. Ми з Лєною почали співати в групі прославлення. Вчимо на кожне служіння пісні грузинською мовою, співаємо теж і на російській. Проводимо також достатньо часу з місцевою молоддю. Спілкуємося з ними на духовні теми, ділимося своїм досвідом в служінні. За цей час брали активну участь в малих групах для студентів, які ми допомагаємо проводити щотижня.

Нещодавно познайомилися з сім’єю служителів, які влітку проводять в селах поблизу літні табори для дітей та підлітків. Говорили з ними про можливість щотижня проводити для тієї молоді зібрання по їхніх місцях. Вони всі з невіруючих сімей і зараз у тих регіонах ведеться служіння: пастор спілкується з дорослими людьми, ми будемо робити програму для молоді.

Ми теж мали хороший час навчання з нашою командою по служінню у Тбілісі. Протягом тижня ми аналізували результати табору для студентів, будували нові плани на цих 4 місяці, а також проходили тренінг з іноземним спікером про сильні сторони команди. Найближчим часом плануємо провести кілька служінь для студентів: конференція «Біблія і життя» для віруючих студентів, щоб укріпити їх у вірі та спорядити необхідними знаннями для благовістя у їхніх навчальних закладах.

Також планується навчальний форум «Як торкнулась реформація Кавказу?» Окрім цього, у нас є свої локальні завдання по місту. Тут в найближчі дні будемо проводити акції на вулиці біля університету, щоб познайомитися із студентами та запрошувати їх до себе на групи, де згодом, після знайомства, будемо читати Біблію. Моліться, щоб Господь давав нам потрібних людей, які були б відкриті до сприйняття духовного.

Загалом Бог благословляє і веде нас в служінні. Ми шукаємо Його волі для подальшого розвитку духовної праці тут. Моліться про нашу команду в Батумі: я, Лена, Юля та Міранда. Щоб ми мали єдність у баченні.

Молитовні потреби:

  • За працю з уже знайомою молоддю, працю Духа Святого в їхніх серцях, їх спасіння
  • За нових студентів, які б зацікавилися та приходили на групи по вивченню Біблії
  • За духовний ріст та ревність віруючої молоді
  • За співпрацю з морською Академією, щоб ректор був відкритий до спільних проектів
  • За благословіння всіх служінь, які плануються в цьому місяці
  • За нашу команду служителів – духовний стан та єдність

Щиро вдячна за вашу підтримку! Хочу підбадьорити вас словами апостола Павла: «А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо». (До Галатів 6:9)

Tags: Грузия Бондарчук

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери