Звіт від місіонера в Італії (липень-вересень 2017)

Опубліковано .

Вітаємо вас, наші дорогі. Дуже дякуємо, що завжди згадуєте нас в молитвах ваших. Бачимо, як Бог нас щедро благословляє. Почну не з початку. В минулу неділю мали день подяки. І почали згадувати за що ми можемо подякувати Богу. І кожен щось виразив. А потім, як подивились на все разом, то склалось таке враження, що ми величезна церква, і в кожного з нас має бути по декілька духовних дарів і талантів. А подивились на себе – а нас зовсім не багато. І на пам’ять прийшли біблійні слова: «не бійся черідко мала, бо сподобалось Отцеві дати тобі царство небесне.» І відразу ж заспівали пісню «Велики и чудны дела Твои». Бо це все – тільки Бог, людям це не під силу. І ми вдячні Йому, що Він нас використовує, веде, випробовує, навчає, і любить…безумовно і вічно. Наш Господь направду великий і незбагненний!!

 

По закінченню нашого табору, мав можливість послужити для італійців. Перших десять днів нашим автобусом возив італійську молодь на табірний відпочинок. А потім ще в одній італійській церкві. Вони мають невеличку свою територію біля моря. І на літній період до них приїжджало багато гостей з різних країн. Я їх зустрічав і відвози, був разом з ними на служінні і євангелізації. Мав гарний час. Давно я вже не був у великих церквах. Дякував Богу, що служачи ще і назідався духовно.

А згодом і нас почалася гаряча пора відпусток. Зібрання ми тимчасово припинили і почали спільні поїздки на море. Як і попередній рік. Знову збирали автобус людей і разом їхали відпочивати. Так як дорога довга (півтори години), то за цей час ми разом молились, потім читали уривок з євангелії і весь інший час співали. Багато-багато, поки голос не сідав. Вже кожен мав свої улюблені пісні, а дітки знали багато пісень з літніх таборів. І так по черзі, доросла – дитяча пісня, дорога проходила швидко. Ми ставили в автобусі колонку, дружина співала в мікрофон ,а ми за нею.

На морі теж бачили благословіння. Крім того, що насолоджувались Господнім творивом, познайомились з однією сім’єю і їх друзями. Вони мають біля моря парковку, в них ми лишали машину і спілкувались кожен раз. і через трохи жінка почала відкриватись. Просила, щоб молились за її маму, бо має великі проблеми зі здоров’ям. А потім розповідала, що мамі вже краще і дякувала за молитви. Її чоловік (італієць, а вона росіянка) теж відкритий до спілкування. Після того, коли ми були разом з вами і Василем Хрипуновим, як разом співали і молились, він часто згадував. І раптом він каже, що з цього дня будете платити за парковку не сім євро, а один. Ми щось не сильно зрозуміли, думали що нам здалось. Але всі наступні рази, коли приїжджали і справді з нас брали один євро. А через декілька разів взагалі перестали брати з нас гроші.  Якось в одного з їх друзів було день народження, ми разом співали, молились і подарували євангелію. А цій сім’ї картину «Таємна вечеря». І згодом цей чоловік Джанні розповів, що його батьки з Італії переїхали жити до Америки. Там він прожив довго, був в церкві і навіть приймав хрещення. А потім повернувся в Італію і вже нікуди не ходить.

 

І взагалі зараз ми побачили таку закономірність: розповідаєм про Христа багатьом і ті, хто більше сприймає і тягнеться до нас, виявляються саме ті люди, які вже колись чули про Бога, або відвідували церкву, або були в християнських таборах. Тобто ті, в кого вже було посіяне зерно Істини. І через багато часу воно по трохи десь проростає. І для вас нехай буде підбадьоренням – сійте усюди і завжди, бо ніколи не знаєте як Бог це використає.

З нами і цей рік їздили нові люди. Молимось, щоб Бог торкався їх серця.

Була для нас радість, що на цей період моря до нас приїжджала дружини мама, могла з нами трошки відпочити і побачити, як ми живемо. А потім приїхала ще одна сім’я з Луцька, з нашої церкви, наші хороші друзі. Гостювали в нас три тижні. Разом їздили відпочивати. Для мене було благословінням, що у цього чоловіка були права, з категорією на автобус, і він погодився бути водієм. Коли він возив людей, то я міг трохи відпочити після роботи, а головне, що був час для виконання домашнього завдання з .. залишилось ще трошки, вдячний Богу, що дає цей час для навчання. Моліться за це, бо наука дається нелегко, щоб Бог працював з моїм серцем і я міг бути правдивим учнем Його.

Ще за цей період міг декілька раз піти в лікарню. Відвідував знайомого, який у важкому стані. А також проходив по онко відділеннях. Моліться, бо тут помирає багато наших жінок від раку. Буває таке, що нема навіть кому забрати тіла, родичі відмовляються, бо це дуже дорого. Часта і плачевна ситуація: поки мама заробляє і висилає гроші в Україну, то вона ніби потрібна. А коли хворіє, або навіть помирає, то ніхто і знати не хоче. Хоронить комуна (це як районна рада).

Чекаємо, коли вже до нас приїдуть нові гості. П’ять людей із Ванкувера, США, які замінять мене на період сесії. В зв’язку з цим і тим, що хочу вже лишати свою нічну роботу, склали новий графік нашого служіння. Надіємось, що Господь одобрить, або внесе Свої зміни і дасть сили його виконувати.  

Понеділок – вихідний.

Вівторок – група по вивченню  Біблії в місті Капуа.

Середа – день душеопікунських бесід.

Четвер – євангезізація на центральній площі, а потім домашня група.

П’ятниця – вечірня домашня група для сімей.

Субота – дитячий біблійний клуб.

Неділя – євангелізація на центральній площі, а потім загальне богослужіння в церкві.

Як бачите, роботи не на одного. Тому віримо, що тільки Господніми силами будемо так служити.

А в наступну неділю будемо мати післятабірну зустріч. Так змістили, щоб разом обєднати молитву над дітьми за новий навчальний рік. Також початок біблійного клубу, і разом зібрати батьків і діток, які були в таборі, подарувати диски з табірними фото. І зробити рекламу нашого біблійного клубу ще раз.

Цей рік додаємо ще уроки музики. Вже маємо дуже професійного вчителя, вона горить бажанням. А також хоче нам підігрувати на богослужіннях в неділю. Моліться тільки за її покаяння. Вона багато була серед віруючих, але поки ревна православна.

От такі події. Життя вирує. Задумів багато. Моліться, щоб виконались ті, що є Божими.

З вдячністю сім’я Довгих.

Будьте благословенні.

 

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери