Новини і молитовні потреби місіонера в Китаї (2017)

Опубліковано .

Вітаю вас, дорогі брати і сестри! Прощу вибачення, що я не писав майже весьминулий рік. З вересня 2016 року в нас з'явилися нові проблеми з безпекою - перевірки подомам, видалення імейлів і СМС християнського змісту, установка камер спостереження в церкви і гуртожитку, більший контроль з боку адміністрації університету. З метою безпеки я вирішив не посилати щомісячні звіти, а зробити один річний звіт.

Життя і робота в Китаї

З вересня 2016 по липень 2017 роки я пропрацював в моєму університеті. Більшачастина моїх уроків була в середній школі, яка має відношення з університетом.Навантаження було невелике, але через те, що я більше часу проводив в школі мені буловажко будувати нові відносини зі студентами. Я молився півроку і прийняв рішенняперейти на роботу в інший університет в моєму місті. Це маленький факультетшанхайського університету всього на 6000 студентів. Було дуже багато перешкод на шляхутак як я не є носієм мови, але Господь все зробив як завжди прекрасно. Слава Богу! Я знетерпінням чекаю нового навчального року!

Життя і служіння нашої церкви.

Протягом навчального року у нас були щотижневі і щомісячні заходи.

Щотижня у мене вдома проходилагрупа для українців. Ми збиралися наобід або чай, а так само разом молилися,читали Біблію, співали пісні і слухалипроповіді. На групу також приходитьукраїнська викладачка математики -Оля. Прошу молитися за неї.

Щопонеділка була група для китайських студентів. Упершому семестрі ми робили огляд Біблії, де читали біблійніісторії та обговорювали їх. У другому семестрі ми проводилигрупу в форматі Альфа-курсу. У китайських студентів є дужебагато питань і викликів від місцевої атеїстичної культури і сім'ї.

Щосуботи я запрошував різнихзнайомих на обід чи вечерю дляспільного приготування їжі іспілкування. Такі спілкуваннядуже важливі в китайськійкультурі, так як даютьможливість длянеформального спілкування іпобудови дружніх відносин.

А тепер коротко про різні заходи, які проходилираз на місяць протягом року.

У вересні я провів тренінг для китайських братів і сестер, які задіяні в служінніперекладу. У цьому навчальному році я планую провести подібний семінар ще раз. Такожпланую зробити кілька перекладацьких проектів християнської літератури і медіа.

У жовтні у нас в гостях був дядько однієї місіонерки, який провів триденнийсемінар-тренінг на тему душеопікунства. На семінар прийшло понад 20 осіб (за проханнямне виставляю фото).

У листопаді ми провели семінар для іноземних і китайських студентів на темуісламу і того, як ми можемо донестиЄвангеліє для мусульман. Прийшлоблизько 35 осіб. За останні 2-3 рокикількість студентів і бізнесменів-мусульман в нашому містізбільшилася в кілька разів. Усусідньому місті з'явилося 3 середнішколи для арабських дітей, а такожнезліченна кількість мусульманських ресторанів. У червні мипровели такий же семінар ще раз для однієї помісної церкви, який відвідало понад 30 осіб.

У грудні через підвищення контролю з боку адміністрації мине змогли провести традиційні євангелізації в університеті. Яобмежився тим, що зводив кількох своїх знайомих з їх сім'ями поцерквах, які проводили свої служіння, і подарував їм Біблії. Такожмама і я запросили обслуговуючий персонал нашого гуртожиткуна Різдвяний обід. Після обіду ми подарували прибиральницям іохоронцю християнські календарі і літературу.

У січні ми запросили українськихвчителів на Різдвяну вечерю. Ми співали пісні, читали Різдвянуісторію і просто добре спілкувалися. Прошу молитися проукраїнських вчителів - мама досить таки часто з нимиспілкується про Бога і хочеться, щоб Господь відкрив їм очі наЙого любов.

У лютому перед початком нового семестру ми провели першу дводеннуконференцію для іноземних віруючих нашого міста. Були загальні зібрання та малісемінарию Це мій перший досвід організації подібного заходу, але я дуже радий що Господьблагословив цю справу. Всім дуже сподобалося і ми плануємо робити такі конференції і вмайбутньому. На конференції було близько 70 осіб.

У березні я запропонував в якості підготовки до Великодня збиратися щоранку длямолитви і Слова тим, хто живе в нашому гуртожитку. Це був дуже благословенний часзближення з Богом і один одним.

У квітні я провів 3-ю щорічну Великодню євангелізацію для студентів університету. Студенти почули Радісну новину про живого Спасителя, дізналися витоки свята, а в якості «прикриття» - ми прикрашали яйця. (Яйця до Великодня відношення не мають, але нампотрібно було отримати дозвіл від університету). Захід відвідало близько 90 осіб. Також вквітні мій найкращий друг Ван Дзясі прийняв водне хрещення! Я з ним дружу з 2014 року ідля мене його рішення слідувати за Ісусом - найбільша радість в цьому році! Дякую вам замолитви.

У травні ми провели 4-й щорічний дводенний похід длякитайських студентів, з якими ми працювали протягом року.Всього було більше 40 осіб. Були пісні, проповіді, малі групи імолитви в групах. А також ігри та спілкування. Господь торкавсясердець і нам потрібно продовжувати спілкуватися і сіяти в цихлюдей.У липні закінчився університетський семестр і я працювавв шкільному літньому таборі весь місяць. Також я займавсяоформленням на роботу в новий університет, оформленням нової візи, пошуком квартиридля мами. Моє нове місце роботи знаходиться далеко від центру міста і всіх наших старихдрузів. Тому мама і я будемо жити окремо, що вплине на моє фінансове становище.

Молитовні подяки і потреби

  • Дяка Богу за прекрасний минулий рік
  • Дяка Богу за нову роботу і рішення проблем з візою
  • Мудрість і бачення від Бога на новий навчальний рік
  • Благословення перекладацьких проектів і малих груп
  • Вирішення питання житла в Україні і в Китаї

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери