Готові долучитися до місійної праці?

Опубліковано .

Дорогі брати та сестри,

Ми вдячні Богу за той чудовий час що ми мали з вами на 2 Місіонерському форумі. За ваші відкриті серця та небайдужість до проповіді Євангелія. Вбачаючи велике благословення в нашій сумісній праці ми б не хотіли зупинятись на досягнненому.

Як сказано в Євангелії від Матвія 9:37-38 «Тоді Він казав Своїм учням: Жниво справді велике, та робітників мало тож благайте Господаря жнива, щоб на жниво Своє Він робітників вислав.»

 Про велику кількість жнив ми мали можливість почути на форумі. Тож настав час благати Господаря про робітників.

Тому якщо повеління Христа та свідчення місіонерів торкнулось вашого серця. Ви бажаєте та готові долучитися до місійної праці в Україні та за її межами ми запрошуємо вас на зустріч, що відбудеться 16 вересня 2016 року в 10:30 в канцелярії ВСЦ ЄХБ яка знаходиться у м. Ірпініь вул. матросова 8. 

 Там ви знайдете відповіді на всі ваші питання, та отримаєте практичну допомогу для тих, хто вже готовий послужити Господу на місіонерському полі.

Обов'язковий попередній запис.

Довідка за телефонами: 0633006628, 0968400633.

Як добратись:

Їхати до ст. метро "Академ містечко" сідати в останній вагон. По приїзду з метро праворуч, на зупинку маршрутного таксі №420 (8 грн.), до зупинки "Паспортний стіл". З зупинки 50 метрів увперёд по ходу автобуса, через дорогу буде "Ірпінская біблійна церква", на цій території ліворуч знаходиться канцелярія ВСЦ ЄХБ. Вул. Матросова 8.

З любовью в Христі Ісусі Комітети зовнішньої та внутрішньої міссії ВСЦ ЕХБ

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери