Рождество в буддистской Камбодже

Опубліковано .

Поздравляю вас с прошедшими праздниками Рождества нашего Спасителя Иисуса Христа и с наступившим 2019 годом.

Рождество для нас была знаковая дата в буддистской стране Камбоджа. Наша команда молилась, думала и переживала как использовать это событие, чтоб донести людям этой страны, которые, в большинстве своём, являясь язычниками, ничего не знают о Рождестве, а многие даже ни разу не слышали о том, Кто такой Иисус Христос.

Камбоджа, перші труднощі та благословіння

Опубліковано .

Вітаю вас брати та сестри любов'ю Господа нашого Ісуса Христа.Вітаю вас брати та сестри любов'ю Господа нашого Ісуса Христа.
Слава Господу, ми, по Його волі, знаходимося в Камбоджі. Ми довго молилися про цей народ і цю країну та тепер ми тут.

Новини і молитовні потреби місіонера в Бразилії (жовтень 2018)

Опубліковано .

Вітаємо вас, дорогі друзі! З часом ми все більше дізнаємося про різних людей з різноманітних куточків нашої країни, які стоять в проломі за наше служіння і це дуже підбадьорює та радує серце. Дякуємо вам за кожну молитву в якій ви згадали про нас!

Новини і молитовні потреби місіонера в Уганді (жовтень 2018)

Опубліковано .

Все здавалося як звичайним днем. Я пішла в офіс нашої місії, де я тепер три дня на тиждень допомагаю в спонсорській програмі для дітей. І одним із моїх обов'язків це ділитися Божим Словом кожного ранку із працівниками. Але, можливо і ви самі таке переживали, що коли ви говорите до людей, то таке враження що поспілкувалися самі із собою. Ніякої відповідної реакції на Боже Слово, а саме звичайний вираз обличчя із словами: “ Thank you” - “ Дякую»

Новини від місіонера в Уганді (липень 2018)

Опубліковано .

Час стрімко перераховував хвилини від початку дня, а ще так далеко було до нашого пункту призначення. Я люблю подорожувати, але більше ніж 9 годин в місцевому таксі не завжди позитивна новина для мене. Хоча з іншої сторони, цікаво побувати в іншій частині Уганди: порівняти відмінності, традиції, їжу, племінні особливості і звичайно - мову.

І цього разу на нашій карті була південно-східна частина. Де простягаються поля кукурудзи і соняшника. Можна на швидкості розпізнати листя табака на городах людей, і вже звичайні касава із бататом. Та от тільки будиночки людей не так густо населені, як на нашій частині. А точніше, далеко треба до сусіда іти, але то ще буде далі.

Новини від місіонера у Бразилії (05.18)

Опубліковано .

Вітаємо вас, друзі! Час почав для нас летіти швидше і ось уже почався 6-й місяць нашого перебування в Бразилії і 2 місяці, як ми знаходимось у Прудентополісі. За весь цей час Бог по особливому опікав нас і турбувався про все необхідне.

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери