Курс Кайрос в м. Ірпіні

Опубліковано .

З 14 по 18 квітня в м. Ірпінь відбувся курс Кайрос. У ньому взяли участь пресвітери, служителі, відповідальні за зовнішню місію з багатьох міст і регіонів України: Києва, Вінниці, Харкова, Житомира, Львова, Івано-Франківська та ін. Курс організував Комітет Зовнішньої Місії за підтримки місії Сенд-Інтернешнл.

Захід відвідав перший заступник Голови ВСЦ ЄХБ Ігор Олексійович Бандура

Він поділився з учасниками курсу Словом Божим, а також баченням міссії з точки зору нашого Господа Ісуса Христа. Ігор Олексійович говорив про Велике Доручення, про план Божий з приводу місії а також про дилему духовності та місіонерства в церквах, закінчив проповідь молитвою подяки і прохання за український народ, інші народи та національності які потребують спасіння.

Також слово до аудиторії тримали пастор Ірпінської церкви Микола Іванович Романюк та голова комітету зовнішньої місії Володимир Кондор. Навчання проходило у теплому і затишному колі спілкування, де кожен з учасників мав змогу просто і щиро висловитися у групах. Після навчального дня проводились стратегічні планування, а також обговорення розвитку місіонерського служіння за межами країни.

 Курс Кайрос запалив бажання та вогонь ще більше служити Богові, навчив як робити все, щоб результат був якнайкращим. Чудовим завершенням курсу, були сертифікати які урочисто вручали Кондор Володимир, Дячук Роман, а також Чед Вібі.

                Місія – це донесення Божого Слова, до недосягнутих народів! Це велика привілегія, велика сила, велике покликання! Тому, горімо для цієї чудової мети і запалюймо цей вогник для Господа в інших!

Tags: Кайрос Тренінг Міссінерський курс

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери