Молодіжна версія курсу «Кайрос» в Україні

Опубліковано .

 

Більше 1400 делегатів з 52 країн світу взяли участь у міжнародній конференції курсу Кайрос у Тайланді. Тут були представлені додаткові курси від Кайроса – молодіжний, скорочений курс «Незавершена історія» та інші. Курс Кайрос набув поширення в церквах та навчальних закладах різних країн світу і є одним з небагатьох інтерактивних курсів, який мобілізує, дає широке розуміння місіонерства і місії в світі. 

В Україні цей курс досить позитивно розвивається та викладається в церквах і в навчальних закладах. Національним координатором цього курсу в Україні є Чед Уиби. Він допомагає розвівати місіонерське бачення в українських церквах. Взагалі слово «кайрос» перекладається с давньо грецької, як «сприятливий момент». Тобто саме зараз сприятливий момент і особливий час, в якому ми живемо для того, щоб мотивувати людей до місіонерства. І є позитивна динаміка – велика кількість тих, хто пройшли цей курс хочуть їхати як місіонери і нести Боже Слово до недосягнутих народів.

Один з учасників конференції Роман Дячук, адміністратор Комітету зовнішньої місії ВСЦ ЄХБ відмітив, що метою конференції було не тільки представити нові курси Кайрос. Але й заохотити і мобілізувати всіх учасників робити другий і третій крок до того, щоб вони приймали участь в місіонерстві. Тому що не досягнутими Євангелієм залишаються тисячі народів у світі.

 Останній день конференції був особливим і дуже яскравим. Кожен з учасників вдягнув своє національне вбрання. Після чого всі разом, в цьому неповторному колориту, фотографувалися, спілкувалися і представляли кожен свою країну. А на завершення пригощали національною їжею.

Учасники конференції повернулись додому натхнені, запалені, з великим бажанням мобілізувати свою країну через курси Кайрос і активно поширювати їх в церквах. Звичайно, що привезли молодіжний курс і коротку версію «Незавершена історія», переклад яких українською мовою завершується.

Tags: Кайрос Міссінерський курс

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери