Зустріч Комітету зовнішньої місії

Опубліковано .

 Наприкінці вересня у Києві відбулася зустріч Комітету зовнішньої місії з представниками навчальних закладів, місіонерських організацій і програм.

Починаючи зустріч всіх присутніх привітав голова комітету Зовнішньої місії Володимир Кондор. Після чого звершив молитву заступник Голови ВСЦ ЄХБ Володимир Шемчишин, який наголосив на тому, що Україна повинна стати місіонерською країною. І завдання комітету у взаємодії з помісною церквою, навчальними закладами та місіонерськими організаціями навчати, посилати і підтримувати місіонерів для організації нових церков

  

У планах комітету найближчим часом запровадити такі навчальні курси, як «Відкриття», «Кайрос» та «Торкаючись світу Ісламу». Прозвучала також пропозиція провести ці курси в навчальних закладах, щоб зробити місіонерські програми більш практичними і ефективними. Голова комітету запропонував надати рекламну інформацію про навчальні заклади в бюлетені «Горизонти Місії».

Для мотивування місіонерів навчатися на місіонерських програмах є хороша ілюстрація. Для того, хто хоче стати місіонером є два варіанти як це зробити: схоже, як у людини, яка не вміє плавати і хоче навчитися. Перша - це зробити самотужки, а друга - з інструктором.

По закінченню зустрічі прозвучали планування деяких місіонерських заходів на 2016 рік. Так на березень заплановано провести конференцію для випускників та студентів місіонерських програм, а в серпні - місіонерський форум. Також комітет висловив бажання після певного відбору посилати десять місіонерів в рік на довгострокову місію від трьох років.

Tags: Засідання комітету

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери