Поїздка до Азії

Опубліковано .

 

Хоч вже пройшов тиждень як ми повернулись в Україну, але частина  нашого серця залишилась в Азії… З тими людьми які прийняли Господа в своє серце, з молоддю яка з слізьми нас проводжала, та з друзями і місцевими церквами, які хоч і невеликі, але палкі та гарячі… 

В нашій країні криза, війна, але Господь потурбувався про те щоб, наша команда була споряджена фінансами, інвентарем і всім необхідним для служіння. В далеку сонячну Азію ми відправились двома командами загальною кількістю 10 чоловік, дві сестри і восьмеро братів. Більшість з Івано-Франківської області, решта з м. Чернівці та Київської області.

Бог особливо зберігав при перетині державних кордонів і ще раз показав, що все контролює, нас зовсім не перевіряли і ми змогли провезти десятки Біблій та іншу літературу. Подяка Йому за це!!!

Ми змогли провести декілька таборів як денних так і стаціонарних - наметових.  Бог дозволив дивним чином провести святкові програми в трьох школах для спортсменів  де приймало участь по 70-90 дітей, де ми змогли розповісти дітям Біблійні історії хоч за нами спостерігали спец служби. Наша місіонерка Наталя О. з Житомирської області співпрацює з тренером, який домовився про нашу участь в школах. І що саме головне по закінченню нашого перебування в тому містечку, в нього в гостях ми змогли засвідчити і подарити його сім’ї Біблії!!!

 Спільними зусиллями ми підтримали  наших українських місіонерів в їхній довгостроковій праці. Відвідали п’ять церков, підбадьорили общини які вже давно не відвідували гості… Також хвилюючим було відвідування лепрозорію де знаходяться люди хворі на проказу, а також будинку для престарілих і інвалідів. Ці люди які нікому непотрібні і залишені державою, з радістю приймали Слово Боже. Особливо радісно було коли невіруючі люди приймали Господа в своє серце! За час нашого служіння прийняли Господа десятеро людей, як в таборах, так і на дому і звичайно в церквах…

В Таджикистані дуже мало спеціалістів по ремонту техніки. Один із наших братів займається ремонтом водяних насосів, і через це також прославився Господь, в трьох місцях він полагодив зламані насоси і люди в яких не було води, інколи декілька років,  дякували і славили Бога за це.

Кульмінацією  поїздки було мусульманське свято Навруз (закінчення посту Рамадан). В це свято люди дуже привітні, радісні а також допомагають іншим. Для всіх відкриті двері. Бог дав мудрості підготувати подарунки для дітей і в цей день відвідати людей, що мешкають у квартирах в гуртожитку і благовістити їм. Ми відвідали до сотні людей по їх домівках, співали християнські пісні, роздавали брошури, Біблії. Люди запрошували на вулиці співати християнські пісні. Бог надзвичайно діяв в нашій поїздці, хоча були загрози від влади, так як перед нашим приїздом викликали місцевих братів на допит, на місці перевіряли наші подарунки.

Дякуючи Господу ми здорові повернулись додому. Двоє братів виявили бажання повернутись в цю країну на довгострокову місію!!! Моліться за них :  « І промовив до них: Хоч жниво велике, та робітників мало; тож благайте Господаря жнива, щоб робітників вислав на жниво Своє.» (Лук.10:2)

Нехай Господь благословить кожного хто молитовно чи фінансово, або ж іншим способом вніс свою лепту в справу благовіст`я!!!

Зараз готуються декілька команд в країни Азії та Африки, тому якщо ви можете фінансово або ж молитовно прийняти в цьому участь напишіть на мою скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. а для отримання більш детальної інформації  телефонуйте 0686255302 …

З повагою координатор КМП в КЗМ ВСЦ ЄХБ Дячук Роман

Tags: Місіонерське служіння Азія Дячук Роман

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери