У Вінниці за допомогою курсу "Кайрос" навчали як нести Велике Доручення у всі народи

Опубліковано .

В середині березня християни Вінниччини та охочі з інших областей мали змогу пройти місіонерський курс "Кайрос". Загалом було 15 учасників, серед яких ті, які вже були в короткострокових та довгострокових місіонерських поїздках, а також ті, хто збирається присвятити себе на місію. Тут був кожен, хто вважає Велике Доручення Христа надважливим і бачить свою частину участі в цьому. Одна із сестер спеціально приїхала з Росії, щоб пройти відповідне навчання. Навчали студентів-майбутніх місіонерів Роман Дячук, інструктор "Кайросу" та Роман Дорош, відповідальний за місіонерський комітет у Вінницькій області. Їм теж допомагали місіонер-практик Ольга Габель, Володя Западнюк та молодіжний керівник Вінницької області Ростислав Солоненко.

vin 003

Кожен християнин знає Велике Доручення Христа: "Тож ідіть і навіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, І Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів" (Матвія 28: 19-20), але не всі беруть участь у його виконанні.

Згідно останніх досліджень та статистичних даних, у світі на сьогодні існує 6500 народностей, які ще досі не досягнуті Євангелієм. Хто входить у це поняття? Ті народи, які не мають своєї самобутньої церкви зі свого народу. В світі досі велика частина людей сповідують іслам, індуїзм, буддизм, атеїзм та інші релігії. А 80% місіонерів їдуть в ті країни, які вже досягнуті і лише 20% - у недосягнуті.

Роман Дячук, розповідаючи про нерівномірність у розприділенні місіонерів навів таку аналогію: "Уявіть що перед вами стоїть 3 дитини, - говорить Роман, - і одна дитина їла тричі в день, інша - 2 рази, а третя - геть не їла. Кого першим ви б покормили?" Ця ілюстрація показує духовний голод тих, котрі ще ніколи в житті не чули про спасаючу жертву Христа.

В курсі говорилося теж про те, що не всі повинні саме їхати до тих народів, але кожен повинен брати якусь участь у місії Бога: молитися, жертвувати, відправляти чи приймати місіонерів, проявляти гостинність до іноземців, котрі є навіть в Україні.

Курс включав у себе різні аспекти: біблійний погляд, історичний, стратегічний. Ось чому навчання було досить різностороннім та дуже торкалося сердець присутніх. Кожен учень змінив своє відношення до благовістя іншим народам та приймав для себе рішення: їхати в короткострокові, довгострокові поїздки чи служити іншим народам у себе вдома - в Україні. Беззаперечно, що цей курс не залишив нікого байдужим, а побудив кожного до зміни світогляду на Божий погляд, який срямований на спасіння усіх народів.

В кінці ті, хто успішно склав усі домашні завдання, отримали пам'ятні сертифікати про завершення курсу "Кайрос". Та для організаторів найважливіше, щоб ті, хто пройшов курс, справді стали б у проломі за недосягнуті народи: молитвою, пожертвою чи власним служінням там.

vin 002vin 003vin 004vin 005

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери