Зустріч вчителів Недільних шкіл за участю Джейн Рассел у Івано-Франковську

Опубліковано .

9 січня 2017 року в приміщенні Дому молитви, в Івано-Франківську, відбулась зустріч вчителів Недільних шкіл за участі Джейн Рассел. 
Роман Дячук поділився словом настанови та підбадьорення: « Вчитель НШ повинен бути непросто лектором ніби в університеті, але й добрим другом старшим братом чи сестрою. Використовуючи всі можливі способи для впливу на дитину. І як плід кожен вчитель НШ обов'язково побачить в майбутньому дітей які виросли і стали добрими християнами і служителями. Тож вкладаймо в дітей прагнення бути нетільки добрими християнами але і служителями та місіонерами...»


Далі всі мали змогу подивитися відео, розроблене для перегляду дітей від місіонерів з Таджикістану і слово було передано основному спікеру зустрічі – Джейн Расселл, висвітила ось такі пункти : важливість навчання дітей практичної молитви за народи світу, за місіонерів. Також заохотила спільно з вчителем використовуючи креативні способи - жертвувати для місіонерського служіння. І найосновніше подала ідеї як з дітьми благовістити іншим та в майбутньому стати місіонером. Вона на своєму досвіді розповіла як стала місіонером і все життя служила на Алясці та майже двадцять років в Україні. Надихаючі приклади добре показують настільки важлива мобілізація дітей в НШ, так як це може бути першим імпульсом для дітей, який приведе їх до посвячення для місіонерського служіння. Як церква, як недільна школа може бути залучена до глобального мислення? Це питання колись постало перед Джейн і тепер вона намагається передати всі можливі варіанти відповідей тим, хто працює з дітьми. Основною мотивацією повинна бути молитва за інші народи, фінансові пожертвування та бажання послужити іншим народам особисто.
Також були представлені ресурси, які можна використовувати для проведення занять з дітьми, торкаючись питання глобального мислення, та запропонований курс «Кайрос», який варто пройти, щоб більше пізнати Божий задум щодо спасіння людства.
І на завершення, всі бажаючі учасники конференції мали можливість дати запитання Джейн, на які вона старалася надати вичерпну відповідь.

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери