ЯК БЛАГОВІСТИТИ МУСУЛЬМАНАМ?

Опубліковано .

Чим далі тим частіше ми зустрічаємось з ісламом в наші країні, люди цього віросповідання в нашій країні навчаються, працюють, шукають прихистку.

На сьогодні вже в Вінниці є два мусульманських зібрання. Стоїть питання що вони винесуть в своїх серцях від перебування в християнські країні? Чи готові ми відкрити їм істину чи вони побачать християнство лише зі сторони вседозволеності і безнравственності, і ще більше впевняться що "нема Бога крім Алаха, а Мухамед його пророк".

Ми повинні бути готові дати відповідь в свої надії і їм, а це не зовсім стандартний підхід до благовісття, адже те на що ми зазвичай опираємось в благовісті для них не авторитет.

ТОМУ 8-9 травня в приміщенні коледжу буде проходити курс "ЯК БЛАГОВІСТИТИ МУСУЛЬМАНАМ"  запрошуйте благовісників, служителів, студентів ВУЗів (особливо тих де навчаються мусульмани), та всіх бажаючих.

Проводити будуть місіонери які мають такий досвід. Курс відкриває як тактику , так і богословську базу ісламу, і відповідь християнства на їхні доводи. Дає практичну базу участі в дискусіях. Номер для звязку 0978721203, Адреса проведення: Вінниця вул . Максиовича 3а (приміщення біблійного коледжу)

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери