В новому році - нова зустріч

Опубліковано .

В новому році  24 січня  в місті Ірпені відбулась перша зустріч комітету зовнішньої міссії. В приміщенні канцелярії союзу робоча група  КЗМ та всі присутні на той час місіонери  зібрались, щоб обговорити нові плани та нові виклики  2017 року. Особливу увагу було приділено питанню безпеки та  екстреної фінансової допомоги  місіонерам в надзвичайних ситуаціях.  З огляду  на останні події в Єгипті та Таджикистані ці питання особливо важливі. Було запропоновано і розглянуто створення спеціальних рахунків безпеки для кожного місіонера, кошти з яких він зможе зняти тільки в особливих випадках загрози життю та здоров’ю. 

Також на комітеті було представлено два проекти,  які зовнішня місія бажає запустити вже в цьому році. Це проект « Хліб життя» - по збору коштів для місіонерів та  «Жива Історія» курс  для церков та окремих віруючих, який відкриває задум Бога щодо місії та наше місце в ньому. Якщо ви бажаєте дізнатись більше про ці проекти або прийняти участь в них,  звертайтесь за  адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  або на наш сайт missiya.in.ua

В цьому році було прийнято рішення заснувати електронну щомісячну розсилку з інформацією про місіонерів та їхні молитовні потреби. Розсилка буде розміщуватись в соціальних  мережах а також  розсилатись на мейли всім бажаючим. Якщо ви бажаєте отримувати  електрону розсилку, ви можете залишити вашу заявку на наш мейл:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В цілому не дивлячись на різні зміни і нові обставини наші цілі залишились ті ж самі: донесення благої звістки недотягненим народам та допомога церквам і окремим віруючим у виконанні великого доручення.  Ми бажаємо в цьому році докласти ще більше зусиль. И просимо вас дорогі наші брати та сестри молитись за наше служіння.

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери