Студенти Центру підготовки місіонерів – на фінішній прямій!

Опубліковано .

Передостання сесія майбутніх місіонерів відбулася з 21 по 27 листопада у мальовничому місті Івано-Франківськ. Після цієї сесії на студентів Кременчуцької Євангельської Семінарії чекає ще місячна практика, а потім заключна сесія та захист диплому в травні. Отож, залишилося ще близько 6-ти місяців до офіційного випускного. Тоді кожен, хто успішно здав усі необхідні роботи і захистить дипломну роботу, стане дипломованим місіонером. Але це не найголовніше. Найголовніше – це ті навички, які студенти отримали за три роки навчання, як сформувалися духовно і які виклики у своєму житті готові приймати.

На цей раз студенти академічно проходили два курси. Це курс «Шлюб і місіонерське служіння», який проводив досвідчений пастор, голова комітету Зовнішньої місії Володимир Кондор. Було особливо наголошено, що сім’я була створена Богом для спільного служіння, а тому у Божому плані ані сім’я, ані служіння не повинно страждати, тобто бути не в пошані. Володимир підкреслив, що ідеально – це шукати баланс, щоб сім’я як одиниця могла виконувати Боже покликання.

Другу половину тижня студенти розважали над темою «Фінанси у місіонерстві». Там вони вчилися правильно розпоряджатися фінансами та мати до них правильне відношення, як до ресурсу, який дає Бог для служіння Йому та людям. Цей курс студентам викладав Роман Дячук, місіонер та відповідальний за короткострокові поїздки в КЗМ. Він розкрив студентам багато аспектів використання коштів на основі біблійних принципів, заохочував змінювати погані фінансові звички на хороші, впроваджувати нові правила користування грошима.

Це вже третя сесія для студентів, яка проходила на Західній Україні, тому вона вже були достатньо ознайомлені з ментальністю та особливостями людей, котрі територіально там проживають. Це набагато полегшило служіння в цій місцевості. Перед студентами стояло практичне завдання шукати так звану «людину миру», яка б була відкритою до спілкування про Бога та мала духовну зацікавленість. Такий досвід для студентів був вперше в житті, адже потрібно було не просто розповісти Євангеліє, а прикласти усі зусилля, щоб побудувати з незнайомою людиною щирі та відкриті відносини. На все, про все давалося по два дні у кожному населеному пункті. А це міста Галич та Тлумач Івано-Франківської області. У цих містах проводиться робота по організації нових церков. Місіонери, які там трудяться, проводять щотижнево вивчення Слова Божого, у Галичі проводиться «Клуб майбутнє» для дітей. Для студентів була чудова нагода вкласти свою лепту у розвиток цих служінь. За той невеликий проміжок часу, вони все ж навели контакт з місцевими людьми.

У суботу студентам випала нагода проводити молодіжне служіння у Бурштині. Було близько 15 молодих людей, серед яких були і ті, які лише нещодавно почали приходити у церкву. Тому майбутні місіонери спілкувалися та «наводили мости» з молоддю.

На недільне служіння команда ЦПМ розділилася на три частини. Кожна з них відвідала різні церкви: центральну у Івано-Франківську, а також у місті Єзупіль та Бурштині.

Тепер на студентів КЄС очікує місячна місіонерська практика у різних містах України та за кордоном.

Олена Бондарчук

Tags: Місіонерське служіння Міссінерський курс

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери