Зустріч, яка змінює майбутнє

Опубліковано .

 

Минуло не так багато часу після ІІ Місіонерського форуму, але плоди вже явні сьогодні. 16 вересня в канцелярії ЄХБ відбулася зустріч тих, хто бажає приєднатися до місіонерського служіння  в Україні та за її межами.

Учасниками зустрічі стали 15 служителів з різних областей України, серед них місіонери, які  їздили у короткострокові поїздки, учасники ІІ Місіонерського форуму, служителі, які  раніше були довгостроковими місіонерами і, на даний момент, взяли паузу, але прагнуть відновити своє служіння в напрямку місіонерства та інші.

Організували та провели зустріч Володимир Шемчишин,  заступник голови ВСЦ ЄХБ, Володимир Кондор, керівник комітету зовнішньої місії, Роман Дячук, адміністратор комітету зовнішньої місії та Віталій Шемчишин, координатор місіонерської програми Одеської Богословської Семінарії, які надали відповіді на різноманітні питання щодо благовістя та місіонерства, а також практичну допомогу для тих, хто готовий служити Господу на місіонерському полі.

Також організатори запропонували учасникам зустрічі долучитися до зовнішньої місії, а саме в країнах Азії, Африки та Європи, розповіли про перспективи місіонерського служіння в Україні та за її межами і наголосили, що добрими інструментами для цього є короткострокові та довгострокові місіонерські поїздки.

Володимир Кондор, керівник комітету зовнішньої місії зазначив і про проекти в Європі, де місіонерські сім’ї можуть організовувати нові церкви та про проекти в Азії, де можна приєднатися до команди, яка працює над створенням нових церков.

Наостанок зустрічі учасники обмінялися контактними даними та обговорили деталі подальшої співпраці.

- Ми намагалися надати всім учасникам зустрічі практичні поради. Розповіли, що таке зовнішня місія, як стати місіонером  і, що для цього необхідно.  Я вірю в те, що ті люди, які були сьогодні на зустрічі, звичайно, якщо на це є воля Господа, поїдуть на місію, підуть навчатися у семінарії, щоб отримати відповідні знання. А деякі з них відкриватимуть нові церкви, адже вони моляться про це і приїхали на зустріч, щоб дізнатися в яких регіонах є потреба в працівниках, - підсумував Володимир Шемчишин, заступник голови ВСЦ ЄХБ.

Tags: Місіонерська конференція

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери