Резолюція Другого місіонерського форуму ВСЦ ЄХБ

Опубліковано .

 

Резолюція Другого місіонерського форуму ВСЦ ЄХБ,

що має гасло «Нехай прийде Царство Твоє»

м. Київ, 26-27 серпня 2016 р.

Ми, євангельські християни-баптисти, зібралися на Другий місіонерський форум, щоб:

  • Краще усвідомити особисту відповідальність у поширенні Доброї Звістки серед свого народу та інших народів світу; донести важливість цієї справи до серця кожної віруючої людини.
  • Провести аналіз місіонерської праці минулих років.
  • Почути свідчення місіонерів зі всього світу.
  • Встановити систему підтримки теперішніх місіонерів, що працюють в Україні і за її межами.
  • У помісних церквах відкрити перспективу місіонерської праці для кожного.
  • Утвердити пріоритетність місії у помісних церквах.

Ми, учасники форуму, усвідомлюємо, що сьогодні, як і за часів Нового Заповіту, «жниво велике, а робітників мало» (Мт. 9:37). Адже значна частина нашого народу, сповідуючи християнство, не плекає християнських цінностей. Ми розуміємо, що лише визнання особистої гріховності, цілковите зречення гріха та дотримання Господніх заповідей допоможуть кожному українцю будувати здорове суспільство та міцну державу.

Ми переконані, що пастори скеровуватимуть членів помісних церков у напрямку благовістя, максимально сприятимуть залученню молодих членів церков до посвяти у благовісті, місії в професії, утворенню малих груп «Нове життя», служінню в організації нових церков та закордонної місії.

Ми сповідуємо, що місіонер – це кожен, хто прийняв Христа як особистого Спасителя. Він є носієм Істини там, де мешкає, а у щоденному побожному житті є активним поширювачем Євангелія словом і ділом.

Ми віримо, що кожна євангельсько-баптистська церква усвідомлює своє місіонерське призначення для рідного народу і є не байдужою до спасіння інших народів світу.

Ми пропонуємо церквам нашого братства долучитися до спільної праці, щоб упродовж

2017-2019 років відкрити щонайменше 50 нових церков в обласних центрах та великих містах України. Для цього підготувати та спорядити необхідні команди. Також для місії за кордоном підготувати близько 30-ти місіонерів. Для цих окреслених цілей місіонерський фонд нашого братства потребує щорічного бюджету у розмірі  3 млн 800 тис. грн.

Ми переконані, що місіонерська церква – це громада, яка покірна Великому Дорученню Христа, використовує принципи учнівства і працює задля духовного зростання новонавернених. Її молитви та ресурси зосереджені на відкритті нових помісних церков і підтримці місіонерів за кордоном. Місіонерська церква є відкритою та доступною до нових людей і відповідає їхнім насущним та духовним потребам.

Ми дякуємо Богові, що до цього часу Він благословив нас. Ми молимося і просимо в Нього підтримки і допомоги у подальшому поширенні Царства Божого «від Єрусалиму до краю землі». Молимося за кожну помісну церкву, щоб кожен віруючий був активно задіяний у виконанні Великого Доручення нашого Господа і Спасителя аж до Його приходу і встановлення Його непохитного Царства.

Учасники II Місіонерського форуму

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери