Місіонерська зустріч в м. Вінниця

Опубліковано .

 

Чудового весняного ранку в Вінниці на базі центральної церкви на Максимовича 3а відбулась місіонерська зустріч зі всіма бажаючими долучитись до цього служіння. Головним спікером зустрічі був Річард Штрам який десятки років був місіонером на Філіпінах. Він виклав дуже цікаві теми які практикує в своєму житті.

Практичні поради для учасників з чого почати та як допомогти місіонерам надихнули всіх прийняти в участь нелегкому служінні поширення благої звістки до краю землі. Часто ми молимось примітивними молитвами на приклад за здоров’я місіонерів, за фінанси. Але на основі Слова Божого ми побачили що потрібно молитись за відвагу у благовісті, захист Божий від злих людей, успіх у донесенні до людей доброї новини, відчинення дверей слова, щоб служіння місіонерів було приємне святим. Так просив молитись за нього апостол Павло! Так ми повинні молитись за місіонерів…

Також цікавим є підхід неодноразових пожертв як  наприклад Обітниця віри. «Обітниця віри – це жертва Богові додаткової суми з свого бюджету для місіонерської праці. Або ж можливість пошуку додаткової роботи для жертвування доходу для місіонерів.»  Який би підхід ми не запроваджували важливо випробувати це  в своєму житті Бога! Чи вірете ви, що Бог дасть вам фінанси, які Він не дав би, якщо б не знав , що ви пожертвуєте їх на місіонерство.

Підбадьортесь! Обітниця віри – це  можливість одночасно вирости в своїх взаємовідносинах з Богом і підтримувати місіонерство!

Надзвичайним підбадьоренням було також свідчення короткострокових місіонерів які побували в Єгипті. Бог робить свої чудеса через будь кого лише покладаймося на Нього, десятки розданих нових завітів, дитячі табори, відвідування, допомога Єгиптянам, служіння в арабському притулку та Божа охорона і надзвичайні свідчення надихнули всіх нас!

Хай Господь благословить Україну щоб ми стали місіонерською країною, щоб з наших церков потекли ріки живої води до всіх народів, до краю землі…

Дячук Роман  адміністратор Комітету зовнішньої місії ВСЦ ЄХБ

Tags: Місіонерська конференція

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери