Кабардинці в Україні

Основне місце проживання: Кабардино-Балкарія
Кількість в Україні: 473
Кількість у світі: 1 751 000
Основна мова: кабардинська
Основна релігія: іслам
Біблія: Новий Заповіт
Євангельські християни: 0%

Кабардинці живуть в жорстокості та нестабільності. Нараховуючи 520 000 в Росії, вони майже недосяжні через політичні, культурні, географічні та лінгвістичні бар’єри. Та все ж Бог хоче досягти цей сунітський ісламський народ Євангелієм, яке могло б проговорити до їхніх сердець, дати їм мир та стабільність, якби вони тільки дозволили Йому!
У 18-му столітті деякі кабардинці в теперішній Північній Осетії-Аланії стали православними християнами. Проте їхнє навернення, можливо, було просто «зручним» для отримання землі і статусу в царській Росії. Сьогодні християни кабардинці потребують навчання та учнівства.
Незважаючи на їх насильницьку однаковість та консерватизм, кабардинці дуже гостинні, дружні, шанують Бога і залежать від Нього. Вони відчувають Його суверенність, хоча не знають Його благодаті та любові-агапе. У спільноті, в основі якої лежить етика сорому та чеснот, їм необхідно знати, що Христос поніс їх ганьбу на хресті.

Моліться, щоб місіонери мали дружні стосунки з кабардинцями, з тими, хто міг би відкрити свою громаду для послів Христа.
Моліться про переклад Біблії на їхню мову.
Моліться за пробудження та учнівство серед православних кабардинців, щоб вони могли ефективно досягати кабардинців-мусульман.
Моліться, щоб православні та мусульманські кабардинці відчули Божу благодать та любов-агапе.

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери