Інгуші в Україні

Основне місце проживання: Інгушетія
Кількість в Україні: 455
Кількість у світі: 750 000
Основна мова: інгуська
Основна релігія: іслам
Біблія: частково
Євангельські християни: 0%

 

Віталій похитав головою: «Нещасний випадок, що?» Міністр внутрішніх справ говорить, що «його випадково застрелили, бо він чинив опір при затриманні». «Про що ти говориш?» – спитала Бурса свого чоловіка Віталія. Він показав їй лист, який детально описував вбивство інгуського журналіста, який створив веб-сайт інгуський новин. Журналіст був занадто відвертий у своїх публікаціях інгуських подій. Коли він приземлився в російському аеропорту 2008 року, його забрали в урядову машину і застрелили.
Віталій та інші інгуші мають трагічну історію. Вони вперше опинилися під Росією в 1810 році. Але саме Йосип Сталін, радянський диктатор, вислав майже половину населення на заслання до Сибіру та в Казахстан, де багато з них загинуло. Після смерті Сталіна інгушам дозволили повернутись на свою батьківщину на південь Росії, але їх землі були передані іншим, тому вони залишились практично безхатьками.
Сьогодні в Росії проживає 407 000 інгушів та ще 400 в Україні. Вони сунітські мусульмани і відомі місіонери у своїй релігії. Ніяких спроб досягнути їх для Христа в Україні не робилося. В останній час величезний натовп збереться з кожного народу навколо престолу Агнця.

Моліться, щоб навколо святого престолу було багато інгушів.
Моліться, щоб Бог покликав своїх працівників до інгушів як в Україні, так і в Росії.
Моліться, щоб Бог приготував серця інгушів прийняти звістку Євангелія.

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери