Євреї в Україні

Основне місце проживання: Ізраїль
Кількість в Україні: 72 000
Кількість у світі: 774 000
Основна мова: ідиш (схід)
Основна релігія: нерелігійні
Біблія: повністю
Євангельські християни: 0,10%

Євреї в Європі надзвичайно різноманітні в своїх релігійних обрядах. Кожна єврейська деномінація має синагогу та святкує традиційні єврейські свята. Хоча більшість європейських євреїв мають приналежність до релігії, є значна кількість євреїв, які не є релігійними.
В 1989 році радянський перепис нарахував 487 000 євреїв, що проживають в Україні. Хоча дискримінація з боку держави закінчилась після здобуття Україною незалежності в 1991 році, євреї все ще піддавались дискримінації в 1990-ті рр. Протягом 1990-х рр. близько 266 330 українських євреїв емігрувало до Ізраїлю. В даний час Україна має п’яту найбільшу в Європі громаду євреїв і десяту найбільшу у світі. Більшість українських євреїв живе в чотирьох найбільших містах: Києві, Дніпропетровську, Харкові та Одесі.
Євреї чудово розуміють свій зв'язок з заповітом Авраама. Та все ж вони відкинули Ісуса Христа як Месію, того, хто виконав цей заповіт. Моліться, щоб слова Доброї Звістки не сприймалися, як вираження антисемітизму, а швидше як виконання Божої обітниці, даної Аврааму в свій час.

Просіть Господаря жнив вислати люблячих християн для роботи серед єврейських громад.
Просіть Господа пом'якшити серця євреїв почути та прийняти звістку про спасіння.Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери