Адигейці в Україні

Основне місце проживання: Адигея
Кількість в Україні: 338
Кількість у світі: 637 000
Основна мова: адигейська
Основна релігія: іслам
Біблія: Новий Заповіт
Євангельські християни: 0%

На заході Росії, біля України, мерехтить крихітне полум’я. Лише 50 адигейських віруючих залишаються світлом для 120 000 своїх мусульманських співвітчизників. Їхні предки колись прийняли християнство, але потім навернулися в іслам через змішання з народами сусідніх країн, куди вони втекли в 1860-х роках, рятуючи своє життя. Іслам був прийнятий повністю лише нещодавно, коли був встановлений закон шаріат.

Будучи всиновленими декількома церквами, вони дуже благословенні. Новий Заповіт та Біблія для дітей перекладені на їхню рідну мову, на адигейській мові існує фільм «Ісус» та християнська література. Та все ж ще не насаджена жодна церква. Невелика кількість віруючих адигейців відвідує російську баптистську церкву та асимілюється з культурою росіян, замість того щоб бути світлом в своєму оточенні. Це перешкоджає їм досягати свій власний народ.

Моліться, щоб з очей адигейського народу була піднята завіса.
Моліться також, щоб вони побачили істину та покладали свою довіру лише на Христа.
Моліться, щоб Бог послав довгострокових місіонерів, щоб зав’язувати стосунки з адигейцями, і щоб з-поміж адигейського народу піднялись ключові лідери, які б відважно звіщали Євангеліє.

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери